Log ind med sociale netværk
02 nov 2009, 18:29
#77914
Triton skrev:Det er HD Ready, så det skulle ikke være problemet. Hvad gør jeg så?HD Ready er ikke en sikkerhed for at du har mpeg4 eller digital Tv indbygget - desværre. Det burde naturligvis have været en del af specifikationen, men det betyder blot, at dit Tv kan modtage HD signalerne, men ikke nødvendigvis uden ekstra udstyr.
02 nov 2009, 18:46
#77918
Triton skrev:Hej RasmusJeg er ret sikker på, at det ikke har, men jeg skal gerne undersøge det.
Mærket er LG 32LG7000. Jeg kan ikke rigtg finde et svar på om der er MPEG4 i. Nogle steder står der at der er det. Kan du finde ud af dette?
Opret konto
For at kunne logge ind skal du være tilmeldt. Det tager kun få sekunder at tilmelde sig, og giver dig langt flere muligheder på boardet. Som tilmeldt bruger kan du desuden få tildelt udvidede tilladelser af en boardadministrator. Før du tilmelder dig bedes du sikre dig at du er bekendt med vore vilkår for anvendelse og relaterede politikker. Læs også reglerne for de forskellige fora når du besøger dem.
Log ind på din konto
