31 dec 2015, 17:01
#225049
Hvis nu prisen bliver næsten den samme på Samsung 7 serie i 65 tommer som prisen på 8serie i 55 tommer, hvad ville i så gå efter
JOL75 skrev:Hvis nu prisen bliver næsten den samme på Samsung 7 serie i 65 tommer som prisen på 8serie i 55 tommer, hvad ville i så gå efterDen vil nok ikke komme i nærheden af 55JS8005 i pris,om man så når et stykke ind i januar udsalg.Men vil vælge fuldbagrundbelysning "UJ7005"fremfor Edge kantbelyst "JS8005".
For at kunne logge ind skal du være tilmeldt. Det tager kun få sekunder at tilmelde sig, og giver dig langt flere muligheder på boardet. Som tilmeldt bruger kan du desuden få tildelt udvidede tilladelser af en boardadministrator. Før du tilmelder dig bedes du sikre dig at du er bekendt med vore vilkår for anvendelse og relaterede politikker. Læs også reglerne for de forskellige fora når du besøger dem.