27 aug 2015, 13:08
#219371
Konklusionen må være at det er penge ud af vinduet, hvis man vælger at få udført en kalibrering hos Elgiganten eller Power.
Montago skrev:Konklusionen må være at kø'be sin egen Spyder som så kan bruges på alle ens skærme derhjemmeHvis man kan nøjes med unøjagtige målinger, så er jeg mere tilhænger af at justere billedet som man selv kan lide det.
For at kunne logge ind skal du være tilmeldt. Det tager kun få sekunder at tilmelde sig, og giver dig langt flere muligheder på boardet. Som tilmeldt bruger kan du desuden få tildelt udvidede tilladelser af en boardadministrator. Før du tilmelder dig bedes du sikre dig at du er bekendt med vore vilkår for anvendelse og relaterede politikker. Læs også reglerne for de forskellige fora når du besøger dem.