Log ind med sociale netværk
21 okt 2008, 22:12
#47017
Andre der kan støtte op om disse to forhandlere? Når du siger at du har god erfaring, er det så fordi at du har prøvet deres service, eller har det indtil videre blot været en standart handel, hvor at beastiller, modtager varen, og så er den ikke længere?
22 okt 2008, 07:05
#47024
Du kan jo prøve at kigge på www.trustpilot.dk
Jeg siger ikke den et helt korrekt, men den kan give en ide om forholdene
Jeg siger ikke den et helt korrekt, men den kan give en ide om forholdene
23 okt 2008, 17:11
#47125
Jeg tror faktisk atjeg vælger dansk it lager. Der er der gratis fragt, samt at fjernsynet leveres på en palle med GLS. Prisen ligger også på acceptable 6500 kroner, så intet negativt der.
Opret konto
For at kunne logge ind skal du være tilmeldt. Det tager kun få sekunder at tilmelde sig, og giver dig langt flere muligheder på boardet. Som tilmeldt bruger kan du desuden få tildelt udvidede tilladelser af en boardadministrator. Før du tilmelder dig bedes du sikre dig at du er bekendt med vore vilkår for anvendelse og relaterede politikker. Læs også reglerne for de forskellige fora når du besøger dem.
Log ind på din konto
