Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reasonFortæl os om software-problemerne i dit tv - FlatpanelsDK

Fortæl os om software-problemerne i dit tv

04 Oct 2013 | Rasmus Larsen |

Vores tv er blevet mere og mere avancerede. De har fået optagefunktionalitet, streaming, tv-apps og meget andet. Men softwaren er sjældent problemfri. Fortæl os om softwareproblemerne i dit tv.

Opfører dit tv sig underligt?

I denne omgang taler vi ikke om tv, der er gået i stykker eller på anden måde er blevet defekte. Vi er i stedet nysgerrige efter hvilke problemer med softwaren og brugeroplevelsen du oplever.

Tænder dit tv af sig selv om natten? Glemmer dit tv indstillingerne når det slukkes? Virker dine tv-apps ikke? Fryser tv'et? Glemmer det at optage? Eller noget helt andet? Vi ved at mange af jer har historierne. Nu er din chance for at komme ud med dine oplevelser i et forum hvor du bliver hørt!

Så i korte træk: Fortæl os hvilket mærke tv du har samt tv’ets årgang, og del dine oplevelser med dårlig software i tv'et i kommentarsektionen herunder.



Tilmeld dig Flatpanels Nyhedsbrev

Seneste nyheder, artikler og anmeldelser i indbakken.

Flere nyheder

Viaplay udlejer nu film i 4K

10 Feb 2026 |

Viaplay hæver igen priserne

09 Feb 2026 |

Sony trækker sig fra Blu-ray optagere

09 Feb 2026 |

Danske titler fra Nordisk Film er begyndt at rykke ind på Disney+

09 Feb 2026 |

Streaming-kalenderen: Nyt på Apple TV i februar

09 Feb 2026 |

Dolby Vision forsvundet på Disney+ midt i patentstrid

06 Feb 2026 |